BMW 3 Serie
330e Executive (Plug-In) Aut. *LEATHER | FULL-LED | SPORTSEATS | NAVI-FULLMAP | PRIVACY-GLASS | ECC | PDC | CRUISE | 17''ALU*
Direct kopen, basisprijs: € 10.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.945,-
LEASEPRIJS: € 180,39 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.189,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 330e Executive (Plug-In) Aut. *LEATHER | FULL-LED | SPORTSEATS | NAVI-FULLMAP | PRIVACY-GLASS | ECC | PDC | CRUISE | 17''ALU* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 september 2016 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 231.082 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,39 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KH-953-G |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 1.635 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.195 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Chroom delen exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Infotainment
- Audio installatie
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Aluminium interieur afwerking
- Cruise control
- Decor pianolak
- Electronic climate controle
- Keyless start
- Luxe lederen bekleding
- Sportstuur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Hill hold functie
- Overige
- Alarmsysteem klasse 3
- Automatische airconditioning 2-zone met uitgebreide functionaliteit
- Connected services
- extra getint glas achter
- LED koplampen
- LED mistlampen voor
- Middenarmsteun achter inclusief bekerhou
- Omlijsting zijruiten mat aluminium
- Oplaadmogelijkheid
- Park Distance Control (PDC) vóór en achter
- Sportstoelen voor incl. handmatig verstelbaar bovenbeensteun en elektrisch in breedte verstelbare rugleuning
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- unikleur/pastel
- Accukoeling
- Bluetooth
- LED mistlampen
- Niet in gerookt
- Roetfilter
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schwarz
- stuur leder
- Zomerbanden